Přeskočit navigaci Úvodní stránka O projektu Redakční rada Informace pro média Napsali o nás Kontakt RSS
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

Váš dotaz bude po zodpovězení sloužit jako zdroj informací také dalším uživatelům se stejnými či podobnými obtížemi. Z těchto důvodů jsou všechny dotazy plně zveřejňovány a žádostem o nezveřejnění nemůžeme vyhovět. Děkujeme za pochopení.

* Jméno: 
* E-mail: 
* Otázka: 
* Podmínky služby:  Souhlasím s podmínkami
Označením pole udělíte společnosti Meditorial, spol. s r.o. souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Nejprve si však pozorně přečtěte plné znění tohoto souhlasu, včetně poučení o Vašich zákonných právech. Zároveň Vás upozorňujeme, že Váš dotaz i následná odpověď mohou být zveřejněny na těchto internetových stránkách a budou tak přístupné ostatním uživatelům.
* Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 2299 záznamů z celkového počtu 2299, zobrazeny 6. - 10.

 1  [ 2 ]  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Zbyšek Pantůček
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda existují nějaké nové poznatky a studie k níže uvedenému článku o výhodnosti použití gama nože při onemocnění glaukomem. Děkuji http://archiv.sons.cz/zora/text/index.php?id_casopis=zora0122&show_clanek=23312&filtr_casopis=zora&filtr_rok=2001
Odkaz se nepodařilo otevřít. Pokud máte zájem o vyjádření ke konkrétním tam uvedeným údajům, zašlete je v textové formě přímo v dotazu.
Zbyšek Pantůček
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda existují nějaké nové poznatky a studie k níže uvedenému článku o výhodnosti použití gama nože při onemocnění glaukomem. Děkuji
Jedná se o triplicitně zaslaný dotaz, odpověď u prvního z nich.
Zbyšek Pantůček
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda existují nějaké nové poznatky a studie k níže uvedenému článku o výhodnosti použití gama nože při onemocnění glaukomem. Děkuji
Jedná se o triplicitně zaslaný dotaz, odpověď u prvního z nich.
jan
Dobry den, diag je congenit.glaukom, afakia, stav po zmrazovani, skgel, iridektomia a dalsie antig oper nazov presne neviem, zasednutie rohovky - chcel by som sa spytat ci hmliste videnie vzdy suvisi s vacsim tlakom v oku, casto sa mi obraz zahmli a potom zas zostri, niekedy staci oci vyplachnut vodou a hmla sa hned objavi, casto mam oci cervene a palia ma,na slnku oci vzdy zacervenaju, palia a bolia, kvapky uzivam cca 30.rokov, mavam pocit suchosti a akoby velkych oci - prosim Vas cim je sposobeny tento stav, da sa to zmiernit? - corneregel, hypromeloza, moze to byt sposobene tym ze povrch oka je zniceny mnohorocnym kvapkanim chemie a rohovka je zjazvena, strie?
Popisované obtíže odpovídají závažnosti diagnózy a léčebným operačním i konzervativním postupům.
Jan Novák
Dobrý den, prosím nemám žádné problémy s viděním ve 62 letech čtu i malé písmo bez brýlí, byl jsem prvně v životě u očního a změřili mi nitrooční tlak okolo 30 ptám se jestli je možno používat nějaké volně dostupné kapky do očí pro snížení nitrooč. tlaku, ´děkuji.
Všechny oční kapky používané k léčbě glaukomu/vysokého nitroočního tlaku (nikoliv tzv. doplňky stravy) jsou pouze na lékařský předpis.

 

Velikost písma:

A A A

Vyhledávání

 
 

E-mailový zpravodaj

 

Poradna lékaře

 

Hrozí Vám glaukom?

Zodpovězte několik otázek a poraďte se s lékařem.

Otestovat se stáhnout dotazník v PDF
 

Soute�te s n�mi

Soutěž o autoškrabku

Soutěž o autoškrabku

Platnost: 1. 12. - 31. 12. 2018

V prosincové soutěži budeme hrát o autoškrabku s teplou rukavicí.

 

Spolupracujeme

 
 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!